Bradley Foundation Hacklendi, Hillary Clinton’a Gönderilen Paralar Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz Cumartesi Anonymous Polonya, Bradley Foundation’nı hacklediklerini ve yaklaşık 30 GB’lık veriyi internete sızdırdıklarını açıkladı.

Bu veriler arasında pek çok ünlü kişi ve firmaların finansal bilgileri, e-posta adresleri ve iç yazışmaları gibi hassas bilgiler bulunuyor. Diğer taraftan muhtemeldir ki bu bilgiler ışığında FBI Direktörü James Comey, Hillary Clinton’ın seçim kampanyası için gelen ödemelerin kaynağının araştırılması ile ilgili bir rapor göndermiş durumda.

Hackleme sonrası elde edilen verilerin yaklaşık 56.000 belgeden ibaret olduğu belirtiliyor. Tüm bu belgelerin tek tek incelenmesi oldukça vakit alacaktır. Dolayısıyla seçimlere az bir vakit kala gerekli incelemenin ve işlemlerin tamamlanması yetişemeyebilir. Diğer taraftan, bu belgelerin ne kadar doğru olduğu veya kaynaklarının kim ya da kimler olduğu da bir diğer önemli soru.

İddialara göre Rothschild’ler, Temmuz ayında Hillary Clinton’ın kampanyası için 150 milyon dolarlık bağışta bulunmuşlar. Bağışın belgesi olarak da aşağıdaki görsel sunulmakta.

bradley

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.