Klavye Delikanlıları

Klavye Delikanlıları
Haziran 02 07:27 2016 Yazıyı Yazdır

klavyedelikanlilari-podcastKlavye Delikanlıları, web güvenliği üzerine alanında uzman kişileri davet ederek dinleyicilerine uzmanların bilgilerinden faydalandıracak şekilde belirli zaman aralıklarında podcast yayınları yapan yeni bir organizasyondur.

Uzmanlarından Same Origin Policy Nedir, Gizlilik ve PGP Şifreleme, Bitcoin ve Blockchain konularına ilişkin yayınlardan sonra “Enine Boyuna Ransomware/CryptoLocker” konusunu konuşmak üzere yayına davet edildim, aşağıdan dinleyebilirsiniz:

Klavye Delikanlıları’ndan davet beklemeyin! Yayına misafir olmak veya işlenen konu başlıklarına katkı sağlamak için iletisim@klavyedelikanlilari.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

daha fazla yazı

Yazar Hakkında

İsmail Saygılı
İsmail Saygılı

1998 yılında bilgisayarla tanışan İsmail Saygılı, 2000 yılından bu yana aktif olarak siber dünyada rol almaktadır. 2010 yılına kadar ki süreçte Black Hat tarafında kendisini geliştirmiştir. Üniversite eğitimini uçak teknolojisi üzerine alan Saygılı, 2010 yılından sonra profesyonel olarak siber güvenlik sektöründe çalışmakta ve bu konuda çeşitli eğitimler de vererek sektöre aranılan personeller kazandırmaktadır. Ayrıca kendi blogunda kişisel bilgi ve tecrübelerini makaleler yazarak okuyucularına aktarıyor.

Daha Fazla Yazı
yorum yapın

Yorum Yok

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum ekleyin

Bilgileriniz güvende! E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Diğer kişisel bilgileriniz üçüncü partilerle paylaşılmayacak.
* işaretli alanlar zorunludur.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.