En Popüler Havaalanlarının Wi-Fi Parolaları Bu Haritada

En Popüler Havaalanlarının Wi-Fi Parolaları Bu Haritada
Ocak 02 12:23 2017 Yazıyı Yazdır

Sürekli olarak seyahat ediyor ve saatlerinizi havaalanlarında geçiriyorsanız, internetin ne kadar önemli olduğunu en çok anlayan insanlardan birisiniz demektir. Her ne kadar bugün, çeşitli GSM operatörleri yurtdışında internet kullanımı ile ilgili imkanlar sunsa da ücretsiz internet kullanmanın rahatlığı şüphesiz bir başka oluyor.

Bilgisayar mühendisi ve seyahet blogger’ı olan Anıl Polat, dünyanın en popüler havaalanlarının Wi-Fi parolasını gösteren bir harita yayınlamış. Kullanımı oldukça basit olan bu harita üzerinde, uçak simgesi ile gösterilen havaalanlarına tıklayarak Wi-Fi parolasına erişmek mümkün.

Anıl Polat haritayı güncel tutmaya devam ediyor. Daha şimdiden 130’u aşkın havaalanına ait bilgilerin yer aldığı haritanın ayrıca çevrimdışı sürümü de bulunuyor.

daha fazla yazı

Yazar Hakkında

Atalay Keleştemur
Atalay Keleştemur

Atalay Keleştemur, siber istihbarat analisti ve PHP güvenlik uzmanı olarak görev yapmaktadır. Linux ve özgür yazılım gönüllüsüdür. Çeşitli kurumlarda sistem yöneticisi ve yazılım geliştiricisi olarak çalışmıştır. Siber İstihbarat isimli kitabın yazarıdır.

Daha Fazla Yazı
yorum yapın

Yorum Yok

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum ekleyin

Bilgileriniz güvende! E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Diğer kişisel bilgileriniz üçüncü partilerle paylaşılmayacak.
* işaretli alanlar zorunludur.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.