Siber Uzay'ın Haber Platformu

H4cktimes Youtube Kanalı

MediaMarkt Startup Challenge 2019 başvuruları için son gün!

0

Perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimciler, MediaMarkt Startup Challenge 2019 ile bir araya geliyor. MediaMarkt Türkiye tarafından, Tekzen kurumsal ortaklığıyla gerçekleştirilen ve Hackquarters tarafından yürütülen yarışma başvuruları için bugün son gün!

Perakende dünyasında, inovatif değişikliklerle fark yaratan ve dönüştüren uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlayan proje kapsamında girişimlerin bir araya geleceği yarışmaya başvuru için mediamarktstartupchallenge.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yarışmaya başvuran startup’lardan istenilen kriterlere uygun 10 startup, 25 Haziran 2019’da düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumunu yapacak ve kazanan belli olacak.

Startup’lara projelerini Avrupa’da hayata geçirme fırsatı

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeleri birbirinden güzel ödüller bekliyor. Birinci olan proje, Münih‘te gerçekleşecek Retailtech Hub Programı‘na katılmaya hak kazanacak. Ayrıca; girişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına dahil olma hakkı, Silikon Vadisi‘nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play‘in girişimci ağına dahil olma fırsatı da yakalayacak.

İkinci olan proje ise MediaMarkt ve Tekzen’in Türkiye’deki mağazalarında pilot uygulama fırsatı ve Kategori Mağazacılığı Derneği‘ne çözümlerini sunma hakkı elde edecek. Üçüncü olacak proje de yine MediaMarkt ve Tekzen’in Türkiye’deki mağazalarında pilot uygulama imkanına sahip olacak. Ayrıca her üç proje, 1 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek Perakende Teknolojileri Konferansı‘nda çözümünü tanıtabilecek.

Perakende dünyasının en büyük zaaflarından, güvenlikle ilgili bir projeniz varsa, hayata geçirmek için büyük bir fırsat olan yarışmaya hemen başvurun. Unutmayın, başvuru için son gün, bugün!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.