Hacktrick’15 Siber Güvenlik Konferansı

Hacktrick’15 Siber Güvenlik Konferansı
Ağustos 11 07:19 2015 Yazıyı Yazdır

H4cktimes, ülkemizdeki Siber Güvenlik ve Farkındalığını arttırıcı her proje ve organizasyona destek vermekten gurur duyar!

Son yılların değişmez gündemini oluşturan dijital ortamdaki bilgiler ve bunların güvenliği konusu Hacktrick’15 organizasyonunda alışılmışın dışında bir bakış açısıyla ele alınacak.
Hacktrick’te bu sene eğitimler, konferanslar, yarışmalar ve turnuvalar bir arada olacak!

Octosec ekibi tarafından gönüllülük esasıyla düzenlenen etkinliğin ilkine geçtiğimiz yıl Ankara Üniversitesi ev sahipliği yapmıştı. Hacktrick’14 750 katılımcıyı sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmuştu. Bu yıl, genişletilmiş konsepti ve daha büyük hedefleriyle Hacktrick’15 İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerle programına başlayacak olan Hacktrick, ilk günün akşamında başlayıp ikinci günün sabahına kadar sürecek zorlu ve büyük ödüllü Capture the Flag yarışmasına sahne olacak. Sonraki iki gün, Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman konuşmacıların sunumları ile devam edecek.
Hacktrick toplamda 16 ana oturum ile katılımcılara siber güvenlik konusunda adeta bilgi seli vaadediyor.
Konferans; siber istihbarat, siber güvenlik, altyapı güvenliği, fiziksel güvenlik, IoT güvenliği gibi birçok ana başlığı içermektedir.

Hacktrick; eğitimlerin, konferansların ve CTF yarışmasının yanında katılımcıların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesi adına turnuvalar ve oyunlara da ev sahipliği yapacak. Futbol ve paintball turnuvalarının yanında son günlerin en popüler oyunu olan odadan kaçış oyunu ile zorlu ve bir o kadar da eğlenceli vakit geçirebilecekler.

6-7-8 Eylül 2015 tarihlerinde Sabancı Üniversitesi‘nde gerçekleşecek olan Hacktrick’15 Siber Güvenlik Konferansı hakkında detaylı bilgi almak ve yerinizi ayırmak için www.hacktrickconf.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

hacktrick-afis
Sizlere daha keyifli bir organizasyon sağlamaları açısından organizasyonun anketine de katılmayı unutmayın! 🙂

daha fazla yazı

Yazar Hakkında

İsmail Saygılı
İsmail Saygılı

1998 yılında bilgisayarla tanışan İsmail Saygılı, 2000 yılından bu yana aktif olarak siber dünyada rol almaktadır. 2010 yılına kadar ki süreçte Black Hat tarafında kendisini geliştirmiştir. Üniversite eğitimini uçak teknolojisi üzerine alan Saygılı, 2010 yılından sonra profesyonel olarak siber güvenlik sektöründe çalışmakta ve bu konuda çeşitli eğitimler de vererek sektöre aranılan personeller kazandırmaktadır. Ayrıca kendi blogunda kişisel bilgi ve tecrübelerini makaleler yazarak okuyucularına aktarıyor.

Daha Fazla Yazı
yorum yapın

4 Yorum

 1. Şebnem A.
  Ağustos 11, 07:33 #1 Şebnem A.

  Bu tür organizasyonlara destek verip bizlere duyurduğunuz için teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar.

  Reply to this comment
 2. Umut
  Ağustos 11, 11:28 #2 Umut

  Katılım sırasında çalıştığımız yer ve şirketi istiyor ben üniversite öğrencisiyim.
  Katılım herkese açıkmı bir sorun çıkmasın?

  Reply to this comment

Yorum ekleyin

Bilgileriniz güvende! E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Diğer kişisel bilgileriniz üçüncü partilerle paylaşılmayacak.
* işaretli alanlar zorunludur.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.