iPad Pro 11 Kasım’da Satışta

iPad Pro 11 Kasım’da Satışta
Kasım 11 08:02 2015 Yazıyı Yazdır

Apple’ın büyük ekrana sahip yüksek çözünürlüklü tableti satışa sunuluyor. Apple, iPad modelleri ile oldukça güçlü durumda olmasına karşın yapılan açıklamada 2015’in 3. çeyrek finansal sonuçları aksini gösteriyor. Bu durumu telafi etmek için yeni cihazlarını devreye soktular. Eylül ayında duyurulan iPad Pro, Apple’ın en büyük ekranlı tableti olarak geçecek.

iPad Pro’nun satışları 11 Kasım’da Türkiye’de ve daha birçok ülkede satışa sunulacak.

Bu yeni canavar 2048 x 2732 piksel çözünürlükte ve 12,9” büyüklüğünde olacak. 4GB sistem belleği içeren cihaz için dahili veri kapasitesi 32GB, 128GB gibi kullanıcılara hafıza seçenekleri sunulacak. Tabletin arka yüzünde 8 MP ön yüzünde ise 1.2MP kamera bulunacak.

iPad Pro yonga seti yine Apple tarafından geliştirilen 64-bit Apple A9X olacak. İşletim sistemide Eylül ayında yayınlanan iOS9 olarak belirtiliyor.

  Etiketler:
  Kategori:
daha fazla yazı

Yazar Hakkında

Hakan Şan
Hakan Şan

Süleyman Demirel Üniversitesi 2. Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Network, Siber Güvenlik ve Programlama dilleriyle ilgileniyorum. Başta anlamsız gelen kara kutu eve geldiğinde mesleğimi orta okulda okuduğum zamanlarda bir haberde geçen bir siber olaydan etkilenerek alanımı seçerek o günden beri bu konuda araştırmaya ve öğrenmeye devam ediyorum. Şu sıralar Java, Data Struct gibi konularla ilgilensemde genel olarak kalan zamanımı Network öğrenerek ve çeşitli Linux dağıtımlarını deneyerek geçiriyorum.

Daha Fazla Yazı
yorum yapın

Yorum Yok

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum ekleyin

Bilgileriniz güvende! E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Diğer kişisel bilgileriniz üçüncü partilerle paylaşılmayacak.
* işaretli alanlar zorunludur.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.